Film Poslední závod obléká svetry DEVOLD

Norská móda je hrdým partnerem filmu Poslední závod, který pojednává o upřímném přátelství lyžařů Bohumila Hanče a Václava Vrbaty.

Málokdo ví, že se stejného závodu ve skutečnosti zúčastnilo i několik Norů, kteří už tenkrát oblékali norské vlněné svetry značky Devold.

Právě i z tohoto důvodu se společnost Norská móda rozhodla tento filmový počin podpořit a našla v něm hlubší význam a propojení.

Norská móda je výhradním dovozcem norských značek do ČR. Dováží mimo jiné i výše zmiňovanou značku vlněného oblečení Devold of Norway.

Svetry s historií

Vlněné svetry se v Norsku vyrábí od roku 1853. Není tedy divu, že se třeba takový svetr Nansen objeví i ve filmu Poslední závod. Tento svetr nezměnil totiž od začátku výroby svou podobu. Můžete si tedy naprosto živě představit, jak asi vypadal na závodnících z Norska už tenkrát! A co víc, dokonce si ho můžete pořídit i vy! Na e-shopu www.norskamoda.cz najdete širokou škálu hřejivých a stylových svetrů, které jsou příjemné na těle a hodí se skvěle na každodenní nošení.

Limitovaná edice

Ve spolupráci s filmem také připravujeme speciální limitovanou edici nášivek s logem filmu Poslední závod. Při nákupu svetrů Devold tyto nášivky přidáme jako dárek 🙂

Nenechte si tuto jedinečnou událost ujít a buďte i vy oblečeni jako opravdoví hrdinové! Brzy na eshopu www.norskamoda.cz

Herci a jejich zkušenost s vlněným oblečením

Norská móda oblékala nejen herce filmu Poslední závod, ale také filmový štáb. Film se natáčel v extrémních zimních podmínkách, kdy každý ze zúčastněných ocenil, že mohl díky kvalitnímu vybavení zůstat v teple co nejdéle.

"Natáčeli jsme na Labské boudě, kde si s námi počasí dělalo opravdu co chtělo. Jeden den přišla doslova sněhová vánice, která se nám do scény sice hodila, ale vydržet natáčení a opakování scény byl pro mě docela oříšek. V duchu jsem děkoval Norské módě, za kvalitní spodní vrstvu Devold, kterou jsem měl pod kostýmem. Myslím, že díky tomu jsem to přežil."
Vladimír Pokorný
hlavní role Václava Vrbaty
"Celý tým byl během natáčení oblékán do skvělého a funkčního oblečení norské kvality. Nejvíce jsme ocenili expediční bundy, které přes nás kostymérky přehodily vždy při změně lokace. Bylo mi skvěle a teplo!"
Kryštof Hádek
hlavní role Bohumil Hanč
"Norskou módu jsme oslovili jako potencionálního partnera, protože nám přišlo logické spojení norských kvalitních značek a celý příběh filmu Poslední závod. Jsme moc rádi, že jsme si plácli a spolupráce vyšla. Dodalo to celému natáčení a filmu punc exkluzivity!"
Ondřej Beránek
producent filmu

Premiéra filmu a dražba bundy Bergans

Na film Poslední závod se v kinech můžete těšit v únoru 2022. Společně s produkcí filmu připravujeme také dražbu expediční bundy Bergans v hodnotě 12 000 Kč. Sledujte náš Facebook a instagram Norská móda, kde se včas dozvíte více informací!

Poděkování

 

Poděkování patří hlavně Ole Andreasovi Devoldu, že vymyslel skvělé pletené svetry, které už po staletí hřejí a drží svou tradici.

 

Dále také Jiřímu Fidrantovi, majiteli firmy Norská móda, že pro nás skvělé a funkční norské oblečení dováží do České republiky. Každý tak může najít svůj sever!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *