BioWash

100% přírodní praní.

Značka BioWash je vlastní značkou Norské módy. Jde o přírodní prací prostředky na praní prádla všeho druhu, vyrobené ze 100 % z přírodních mýdlových ořechů.

Použití prostředku BioWash je pestré – od jemných tkanin jako vlna a kašmír, přes péřové bundy až po membránové bundy a sportovní textil. Prací gely jsou díky přírodnímu původu ekologické a šetrné vůči lidskému zdraví i přírodě. Chrání tak například děti před různými zdravotními problémy způsobenými chemickými pracími prostředky.

Mýdlové ořechy jsou obnovitelná surovina, sklízená v oblasti třetího světa. Jedná se o plod stromu Sapindus Mukorrosi, který roste v Indii a Nepálu.

Jako rostlinný prací prostředek se BioWash hodí pro jemné, avšak důkladné a šetrné praní a čištění. Prádlo změkčují přírodním způsobem, takže odpadá nutnost používání avivážních prostředků – slupky ořechů obsahují látku zvanou saponin, která je přírodním saponátem.

BioWash se hodí zejména na vlnu a jemné tkaniny a membránové oděvy, ale také na péřové výrobky, protože peří neodmašťuje.

BioWash je určen těm, kteří zvažují úplné nebo alespoň částečné nahrazení běžných pracích prostředků 100% přírodním produktem.

Nebojte se praní vlny

Praní a manipulace s vlnou Všechny oděvy od Devoldu obsahují jako své hlavní vlákno vlnu merino. K udržení přírodních vlastností této vlny a k zajištění dlouhé životnosti výrobku je...

Číst více

Ochránit zboží i zákazníky

Norská móda do České republiky a na Slovensko 2013-04-29_00048dováží a prodává ty nejlepší produkty z Norska. Velká část je přitom vyrobena z naprosto jedinečných technických materiálů nebo vlny. Oboje potřebuje určitou úroveň péče, ke které patří především praní. To firmu motivovalo k vytvoření vlastní značky ekologických a k oděvům a všem materiálům velmi šetrným pracím prostředkům.

Postupně se vyvíjelo jejich určení a dnes Norská móda nabízí prací gely speciálně na vlnu, se stříbrem na syntetiku a s vůněmi přírodní, pomeranč a levandule.