Alfa

Více jak 80 let zkušeností v oboru.

Společnost Alfa se může pochlubit dlouhou tradicí výroby obuvi. Od roku 1931 vyrábí prvotřídní lovecké a turistické boty, vojenskou, pracovní a bezpečnostní obuv. Klade důraz na kvalitní materiály, důslednou kontrolu výroby a maximální kvalitu výrobků.

Výrobky podrobuje náročným testům nejen v laboratořích, ale i v přirozených, náročných podmínkách vysokohorských i polárních oblastí světa. Vedle osvědčených materiálů renomovaných výrobců (Gore ®, Vibram®) používá i vlastní technologie (Alfa-AirTM, paměťová pěna) a komponenty.

 

Tradice, vysoká kvalita a inovativní přístup právem řadí obuv Alfa na špičku v trekové obuvi.

 

Alfa Sko AS byla založena roku 1931 v Oslu, když začala výrobou jemné dámské a dětské obuvi. Později rozšířila výrobu o lovecké, turistické boty, vojenské boty, pracovní a bezpečnostní obuv. Výroba probíhala a většina stále probíhá v Evropě – Estonsko, Rumunsko a Slovensko.

Kolekce Alfa zahrnuje nepromokavé vysoké lovecké boty, dále nepromokavé vysoké i nízké turistické boty a nově i boty běžecké.

 

 

Boty Alfa můžete zakoupit na Slovensku u těchto obchodníků:

  • Šport Rysy, Poprad, FB: sportrysy.sk, IG: sportrysy, www.sportrysy.sk
  • Scandinavia, Poprad, FB: Poprad Scandinavia, IG: scandinavia.pp,  www.scandinavia.sk
  • Interles Slovakia, Ružomberok Interles, FB: Slovakia-Husqvarna, IG: interlesslovakia, www.interles.sk
  • J.Kuruc-Dynax, s.r.o., Považská Bystrica, FB: Poľovníctvo Kuruc-DYNAX, IG: polovnivníctvo_kuruc_dynax, www.dynax.sk
  • Outland s.r.o., Lučenec, FB: sportoutdoor.sk, IG: sport_outdoor_sk, www.sport-outdoor.sk
  • Wilde s.r.o., Liptovský Mikulaš, FB: Poľovníctvo WILDE, www.wilde.sk
  • Mountland s.r.o., Bratislava, FB: MOUNTLAND, IG: mountland_outdoor, www.mountland.sk

 

V srdci Norska

Alfa je proslulá norská značka založená v roce 1931, a je tak jedním z nejstarších výrobců obuvi v Norsku. Již více než 

90 let hrdě vyrábí lyžařské a trekingové boty pro milovníky outdoorových aktivit. Kromě toho poskytuje obuv profesionálním uživatelům, jako je norská policie, norské obranné síly a další profesní skupiny kladoucí důraz na vysoké standardy pro funkčnost, pohodlí a kvalitu.

 

Sídlo společnosti Alfa se nachází v Jarenu, 70 km severně od Osla. Probíhá zde vývoj a design všech výrobků. Produkce se pak uskutečňuje u vybraných kvalitních výrobců v Evropě a Asii podle přísných pokynů a požadavků na kvalitu a pod pečlivým dohledem.

 

Během osmi desítek let se boty Alfa zúčastnily tisíců velkých a malých expedic: od soutěží na běžeckých školách až po odvážná dobrodružství, exotické stoupání a extrémní výpravy v zimě přes pustou zimní krajinu. Vystoupily na vrcholy všech kontinentu, prošly Grónskem a stanuly bezpočtukrát na obou pólech.

 

Kvalita a funkce jsou základem značky. Alfa nabízí výrobky řemeslné a kvalitní, které udržují vaše nohy suché a teplé – bez ohledu na to, zda lyžujete na osvětlené běžecké trati, chodíte po horách nebo lovíte. Obuv Alfa je vyhledávaným obutím pro outdoorové nadšence v Norsku i v sousedních zemích.

 

Historie společnosti Alfa je dlouhá a pyšná, avšak Alfa se soustřeďuje na budoucnost. S nekompromisním přesvědčením, že skvělé boty Vás zavedou ke skvělým outdoorovým zážitkům, je snahou poskytnout boty bezkonkurenční kvality. Vývoj inovativních výrobků v průběhu let zpochybnil zavedené standardy a přetváří se v kombinaci moderních technologií a materiálů novými a jedinečnými způsoby. Alfa věří, že tak vytváří vynikající produkty nejvyšší kvality.

 

Přeměnit tradičního výrobce obuvi na moderního dodavatele na trhu se sportovním zbožím je cesta plná zákrutů. Jako hrdý nositel norského turistického a horolezeckého dědictví nechává Alfa své dlouhé zkušenosti a tradici přenášet do produktů budoucnosti.

 

Dobrodružství teprve začíná a Alfa se snaží, abych vám stále přinášela jedinečné zážitky z pobytu v přírodě. Prozkoumávejte!