RAWBITE

Společnost postavená na syrové filosofii.

rawbite

Společnost Rawbite ApS sídlí v Dánsku ve městě Gentofte. Jejími zakladateli jsou Morten Fullerton, Rolf Nolsøe Bau a Nikolaj Lehmann.

Rawbite se zabývá výrobou stejnojmenných energetických tyčinek postavených na syrových a šetrně zpracovaných surovinách – ovoci a ořechách.

Takzvané raw doplňky stravy si získávají veliký ohlas a jejich prodeje neustále rostou. Dánský Rawbite se tak rozšířil již do třiceti zemí světa a všude slaví díky poctivosti velký úspěch.

Rawbite neustále inovuje složení a příchutě. Vše kolem Rawbite se řídí jednoduchostí, radostí a nadšením z produktu. Aktuálně nabízí 8 příchutí, které jsou baleny v prodejních krabičkách po 12 kusech.

Výrobky firmy Rawbite neobsahují lepek, pouze cukry, které se přirozeně vyskytují v obsaženém ovoci. Tyčinky Rawbite tak získali ocenění jako Zdravá potravina roku 2011 a jsou jedinou potravinou tohoto druhu využívanou dánskou armádou.


Nyní při zakoupení 4 tyčinek RAW BITE dostanete k tomu od nás 2 tyčinky RAW BITE zdarma! Takže budete mít 6 za cenu 4. Jednotlivé druhy lze kombinovat dle...

Číst více

Příběh poctivosti a jednoduchosti

Společnost Rawbite byla založena v Dánsku rawbite-all-variantstřemi přáteli – Mortenem, Nikolajem a Rolfem.

Myšlenka na pozadí značky Rawbite byla vytvořit jednoduchý, poctivý a zdravý produkt, který lze jednoduše vzít sebou kdykoliv a kamkoliv. Tato myšlenka se ztělesnila do organického ovoce a ořechů – tedy tyčinky Rawbite.

Od doby, kdy vznikla první tyčinka Rawbite v kuchyni na stole, zájem o tento druh produktu nepřestal v Dánsku růst. Stejně jako ve více než dalších 30 zemích světa, kde je Rawbite dnes k dostání.

Přestože kuchyňský stůl už ve výrobě nikdy nefiguroval, receptura se nadále vyvíjí v kuchyni a nikdo se nezastaví, dokud chuť není dokonalá.

Samotný produkt je vyrobený s maximálním respektem k přírodním ingrediencím, které jsou následně zpracovávány tak jemně, jak je to jen možné.

Mortena, Nikolaje a Rolfa potkala příležitost, ale všichni tři jsou přesvědčeni, že se potkali díky osudu, aby vytvořili jednoduchý a poctivý výrobek, který pomáhá lidem přes syrové a chutné sousto přidat do svých životů dávku zdraví.