FOZZILS

Ultralehké, superplacaté a snadno omyvatelné nádobí.

Nádobí Fozzils bylo vytvořeno s cílem vyřešit po léta starý problém s přenášením objemných předmětů z jednoho místa na druhé, zvláště pokud jsou naše možnosti omezené. Naše řešení? Přemýšlej placatě, zabal vše placatě. Tato placatá filozofie ovlivňuje celou naši řadu výrobků. Ty jsou nejen praktické, lehké a velmi snadné na používání, ale i krásné na pohled.

Nádobí je vyrobeno ze speciálního pevného a teplu odolného plastu, je snadno omyvatelné díky nepřilnavému povrchu, z vnější strany je opatřeno protiskluzovou vrstvou, materiál neovlivňuje chuť ani vůni pokrmu.

Fozzils Solo pack

Sada rozkládacího plastového nádobí. Složené je ploché a nezabírá skoro žádné místo. Obsahuje: hrníček, misku a talíř. Ideální na camping a výlety.

Sada obsahuje: talíř, misku, hrníček.

Dostupné ve dvou barevných provedeních: modrá a zelená.

Design Fozzils je inovativní a elegantní řešení na šetření místa a hmotnosti. Odolná technologie aktivního skládání vytváří nový a lepší způsob jak vyrazit nalehko a natenko bez
kompromisů – a jako přírodu nezatěžující alternativu k nádobí na jedno použití.

– snadný a intuitivní patentní design
– prakticky nerozbitné
– absurdně lehké
– nepřilnavý, bez zápachu, snadno umyvatelný povrch

Všechny Fozzils produkty jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu určeného výhradně pro potraviny. Polypropylen bez problémů vydrží až 110 °C, takže je vhodný i pro kávu, čaj nebo polévku.

Fozzils Bowlz

Sada je stejná jako Solo pack, avšak obsahuje navíc jednu misku.

Dostupné barvy: modrá a oranžová, světle modrá a zelená.