Tereza Urbischová

Zájmy: jóga, horská turistika, jízda na kole

Bydliště: Dolní Morava

Nejoblíbenější kousky Kari Traa: Merino komplet – VRANG LS, FUNKČNÍ TRIKO a FUNKČNÍ LEGÍNY KARI TRAA VRANG PANT, Mikina Kari traa Saue Hood a čelenka Kari Traa Rose Headband

Znáte knížku Heidi děvčátko z hor? Tak přesně takto já momentálně žiju. Vždy tomu tak ale nebylo.

Myslela jsem si, že jsem typická holka z města. Tancovala jsem v taneční skupině, vedla jsem kroužky a chodila cvičit na různé veřejné lekce. Zkrátka všechno, co se ve městě dá dělat. Zlom přišel, když jsem jela na program Work and travel do USA, konkrétně do státu Washington. Žila jsem tři měsíce v horách, chodila na traily a do tohoto života jsem se zamilovala. Ten pocit, když zdoláte nějaký ten kopeček, je nepopsatelný. Škoda jen, že jsem už tehdy neznala Kari truu J. Minimálně sportovní podprsenka Kari Traa Kari Active Bra by se určitě hodila.

Po mém návratu jsem naštěstí našla práci v horském středisku na Dolní Moravě. Tady se můžu pořádně vyřádit. Chodím na túry, jezdím na kole, běžkuju a cvičím jógu.

Možností je tady nekonečno. Momentálně mi nejčastější společnost dělá 100% merino komplet – Kari traa VRANG LS, FUNKČNÍ TRIKO a FUNKČNÍ LEGÍNY KARI TRAA VRANG PANT. Díky němu jsou výšlapy i jóga o dost příjemnější, zkrátka v “teple a v suchu” (snad mi rozumíte).