Lucie Blahotová

Porodní asistentka t. č. na mateřské dovolené, PR manager a instructor Sportclubu Relax Teplice, hlavní trenér asociace AKAS (sportovní aktivity pro děti a juniory)

Disciplíny: Instruktorka různých fitness aktivit jako je Piloxing®, Strollering®, ZumbaFitness®, ZumbaKids&jr.®, PortDeBras® aj.

Ambasadorka prodejny: Freestyle-dance.cz Teplice

Lucie nejčastěji obléká: legíny Marit Tights s trikem Mari Tee a mikinou Kristina, tepláky Vangen Pant společně s mikinou Saue Hood, jako první vrstvu na lyže preferuje kolekci Butterfly.

Lucie se od dětství věnovala klasickému a modernímu baletu. K tanci si postupem času přibrala i modeling, který jí dovedl k několika soutěžím krásy, které vyhrála. Vstupem do „dospělého – pracovního“ života tento koníček opustila. O to větší radost měla, když objevila své nové JÁ v indoorových fitness disciplínách.

V největší oblibě má nyní Piloxing®, který spojuje právě svůdnost tance, ladnost pilatesu a výbušnou energii boxu. „Tyto tři zprvu neslučitelné styly jsou ve své kombinaci naprosto famózní,“ říká Lucie. Po porodu začala cvičit venku s kočárkem Strollering®, kde se do cvičení zapojují pomůcky, které právě potkáte v parku, podobně jako při UrbanTrainingu. Dále předcvičuje těhotným ženám, dětem s rodiči, je Fitness Coach a instruktor lyžování. V dubnu 2017 se chystá na cvičení s názvem PoundFit®, které by mělo být poslední novinkou ve světě fitness.

Je maminkou dvou dětí. Je věčným optimistou se stálým úsměvem na tváři. V soukromém životě má ráda Yogu, PoleDance a všechny sporty, které se dají podnikat společně s rodinou. Oblíbila si norské detektivky a až děti povyrostou, plánuje cestu do Norska.