Jaké vybavení od Norské módy používá Eva Samková?

Základní vrstva

Za mě určitě vlněné termoprádlo Kari Traa Rose a to jak nejteplejší tak i jen lehké na jaro. Jezdím v tom pořád a nic jiného už bych nechtěla. Nejteplejší když je -30 a to nejlehčí na jarní túru nebo jen na domácí pohodu 🙂 a samozřejmě vlněný podkolenky, bez těch do snowboardových bot nevlezu!  

Střední vrstva

Vlněný overal Devold Liadalsnipa. Ideální na chatu, na pohodu u krbu, nebo já ho hodně používám jako pyžamo do spacáku, když vyrazím na výlet pod stan a je zima 🙂 

Legíny Kari Traa Trill Tights jsou skvělý pro běhání ve městě i v horách na lyžích. Jsou teplé, pohodlné a drží přesně na místě díky silikonovému pásku na kotnících. Rychle uschnou a na přední straně stehem mají voděvzdorný materiál. 

Vrchní / Ochranná vrstva

Skvělá je řada bund a kabátů Kari Traa Parka. Je jedno jaká, ať už jen nepromokavá do deště nebo pořádná zimní zateplená. Nosím do města i na tréninky. Když mám jen tenké legíny tak je parka dost dlouhá na to aby mi udržela v teple i stehna, což je před tréninkem důležitý.

Dámská stylová bunda Bergans Nordmarka Anorak – Super bunda do města i do přírody! Má hezkou retro image a je hodně funkční díky vychytávkám v podobě různých kapes, zipům pro lepší ventilaci a skvělé kapuci. Dost si cením i to, že je vyrobena z recyklovaných materiálů.

Sportovní taška

Sportovní taška Kari Traa –  různý velikosti a krásný kombinace barev. Beru ji všude, menší na kopec na závody, do letadla nebo větší na cesty když potřebuju víc věcí. Lehká, nezničitelná a nepromokavá 🙂 taška i batoh dohromady! 

Ponožky

Ponožky Kari Traa Wool Sock jsou skvělý, protože mi zajistí teplo, prodyšnost a pohodlí po celý den. Jsou z vlny a ta pohltí veškerou vlhkost v botě a hřeje za sucha i za mokra. Perfektní je taky její odolnost vůči pachům a to, že její konstrukce je zesílená ve špičce a patě.