Nejrychlejší holka planety, Eva Samková, představuje novou letní kolekci z Norska!

Eva Samková je ambasadorkou Norské módy již několik let a souzní s filozofií firmy celou svou osobností. Evu všichni známe jako úspěšnou snowboardcrossařku, která vyhrála několik zlatých medailí. Je nám ctí, že právě Evka patří mezi naše ambasadorky.

Eva představuje novou letní kolekci značky Kari Traa

Eva ráda tráví svůj volný čas v přírodě nebo na koňském hřbetě. K Norsku má Eva jako úspěšná sportovkyně velmi blízko. Inspiruje se od norských sportovců, vyznává norský životní styl a nejraději obléká udržitelnou norskou módu.
Eva vám představuje horké letní novinky od značky Kari Traa.
 
,,Kolekce se tentokrát zabarvila do fialova a tmavších barev. Oblečení se dá skvěle kombinovat a sluší opravdu každé dívce!,,

Buď svá! Buď jako Eva! Oblékni se do značky Kari Traa!​

I značka Bergans of Norway přináší skvělé letní novinky, které otestovala právě Eva.

Eva ráda brouzdá přírodou, jezdí na kole i leze po skalách. V oblečení Bergans si může užít všechny tyto aktivity v pohodlí a ve stylu.  

Eva si oblíbila také novou letní kolekci značky Devold. Skvělé funkční a vlněné oblečení Evka ocení při svých cestách a výletech do přírody. 

,,Nejvíce ocením to, že se dá vlna nosit i v horkých letních dnech. Příjemně totiž ochladí tělo a odvádí skvěle pot od těla.,,

Devold vyrábí vlněné oblečení už více než 160 let. Tradice,důvěra a zkušenosti dodávají oblečení svou jedinečnost a originalitu.

Všechny norské značky najdete pod jednou střechou na eshopu : www.norskamoda.cz

a v kamenných prodejnách

Jarošova 32, 412 01 Litoměřice

Národní 37, 110 00 Staré Město

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *