Dotek motýlích křídel, kolekce Butterfly je zpět!

Mnoho z vás to v minulosti zmeškalo, někteří z vás o to roky prosili a my v tichosti bojovali, abychom to získali zpět. A o co že se jedná?

Oblíbená řada Butterfly je konečně zpět!

Butterfly je funkční spodní vrstva, kterou již od roku 2005 milují ženy, které se věnují nejrůznějším sportům. Nejen pro jeho vynikající technické vlastnosti, ale možná především, pro jeho skvělý tvar a příjemný komfort.

 

Jako motýl

Lehká jako motýl…Přesně taková svoboda  lehkost, dává tomuto prádlu své jméno. Chceme, aby se ženy cítily stejně skvěle a stejně svobodně, když si obléknou oblečení Butterfly od značky Kari Traa. Abychom toho dosáhli, navrhli jsme Butterfly ve čtyřcestném strečovém materiálu, který sleduje každý pohyb a poskytuje vám plnou svobodu pohybu. Měkká vrstva na pokožce téměř dodává pocit, že jste nazí. Okraje jsou utěsněny silikonem, takže vše zůstane na svém místě, bez ohledu na pohyb.

Vhodné pro každou volnočasovou aktivitu

Kolekce Butterfly je vhodná pro každou aktivitu, jako je například jóga, tanec nebo pilates. Pokud chcete oblečení, které vám dá svobodu pohybu a zároveň udrží všechno na svém místě tato řada vás nezklame.

Butterfly je vhodný také při intenzivním tréninku, kde se hodně zapotíme a potřebujeme oblečení, které rychle zaschne, dýchá a udržuje nás v komfortu během cvičení.

Barvy inspirují k fyzické aktivitě

Jako opravdový motýl má řada Butterfly hned několik úžasných barev. Tyto barvy inspirují každou ženu k fyzické aktivitě a tréninku. Působí doslova motivačně. Barvy si můžete libovolně namixovat podle svého vkusu. My vám za to slibujeme, že zažijete opravdový dotek motýlích křídel!