Bezpečnost v Norském Stylu: Horská Služba ČR a Bergans of Norway – Spojení, které trvá přes 15 let

V hlubinách českých hor, tam, kde se setkává náročný terén s nevyzpytatelným počasím, se vynořuje jeden spolehlivý spojenec: Horská Služba České republiky. Od prevence nehod po rychlou reakci v nouzi, jsou jejich týmy nepostradatelnou součástí zabezpečení horolezců a turistů. A jedním z klíčových prvků, který jim pomáhá plnit jejich úkol, je oblečení od norské značky Bergans of Norway.

V roce 2009 členové Horské Služby ČR dostali, po dlouhém zkoušení a testování, Bergans of Norway jako pracovní oblečení a dodnes jsou s nimi stále spokojeni. Kvalita z Norska se nejenom osvědčila v náročných podmínkách českých hor, ale stala se nezbytnou součástí výbavy, která chrání jejich životy.  Ještě dnes a to je již 15 let stále vidíte na členech horské služby při zásahu oblečení Bergans, kde je stále 100% odolnost a funkčnost, na kterou se mohou spolehnout.

Toto spojení mezi Horskou Službou ČR a Bergansem je však mnohem více než jen obyčejný pracovní vztah. Je to spojení dvou zemí, dvou kultur spojených prostřednictvím lásky k přírodě a bezpečnosti. A to se povedlo české firmě Norská Móda.

Norská Móda, generální dovozce značky Bergans of Norway do České republiky, je hrdá, že může tuto značku zastupovat. Pro ni není Bergans of Norway jenom obchodním produktem, ale symbolem norské kvality a stylu, který se vryl do každodenní práce Horské Služby ČR. Jejich spokojenost s oblečením Bergans of Norway není jenom zárukou kvality, ale také důkazem, že norský design a funkčnost dokáží obstát i v nejnáročnějších podmínkách.

A tak se kruh uzavírá: členové Horské Služby ČR chrání již 15 let naše hory ve značce, která pochází z norských hor.  Bezpečnost v norském stylu, to je heslo, které spojuje Horskou službu s Norskem a Norskou Módou a které zároveň zaručuje, že naše hory budou stále bezpečné a zároveň stylové.

S láskou k přírodě,

Norská Móda

Doporučujeme na Vaše tůry po přírodě

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *